(22) 300 28 12 Zadzwoń do Nas!    |    Facebook    |     Google+
MieszkajNajtaniej.pl – kredyt hipoteczny, gotówkowy, firmowy oraz inwestycje – Znajdziemy mieszkanie i nie zapłacisz prowizji

Dolcan Plus S.A

Powrót do wszystkich Deweloperów

Firma Dolcan Plus S.A. to dynamicznie rozwijający się deweloper i inwestor na rynku nieruchomości  w Polsce, w 100% z polskim kapitałem.

Głównym profilem działalności firmy jest budownictwo mieszkaniowe osiedli  i domów, zarówno dużych, jak i kameralnych. Jest to działalność obejmująca całość procesu deweloperskiego, począwszy od pozyskania gruntów, aż do przekazania klientom gotowych mieszkań. Dodatkową działalnością firmy są także usługi wspierające cały proces budowlany.
Realizowane przez firmę inwestycje odznaczają się zachowaniem najwyższych norm budownictwa,  wykończenia oraz oryginalnymi projektami architektoniczno – urbanistycznymi. Firma na swoją obecną pozycję pracuje od ponad 22 lat.

Dolcan Plus będąc jednym z czołowych deweloperów w stolicy, posiada szeroką gamę dostępnych  mieszkań i usług- od apartamentów po mieszkania bezczynszowe.
W ofercie firmy znajdują się:

-    osiedla mieszkalne wielorodzinne,
-    osiedla domów  jednorodzinnych,
-    apartamenty,
-    lokale usługowo-biurowe,
-    mieszkania bezczynszowe – nowość na rynku mieszkaniowym.

Wszystkie realizowane przez spółkę inwestycje łączą w sobie solidność wykonania i funkcjonalność, a gwarantem ich jakości są takie firmy wykonawcze, jak: STRABAG, Unibep, Faber-Bud.
 
Działania firmy Dolcan Plus to nie tylko biznes, ale także działalność prospołeczna. Firma nieprzerwanie od 20 lat sponsoruje  klub sportowy oraz pierwszo-ligową drużynę piłkarską Dolcan  Ząbki. Działalność ta owocuje wieloma sukcesami sportowymi zarówno drużyny zawodowej, jak i drużyn młodzieżowych. Dolcan również dwukrotnie sponsorował europejskie i światowe zawody lekkoatletyczne w Bydgoszczy, był głównym Sponsorem uroczystej Gali Mistrzów Sportu w Lublinie.

Oprócz sportu firma poważnie zaangażowała się w pomoc ośrodkom publicznym, min. szpitalowi w Wołominie, domom dziecka oraz dofinansowała remont Szpitala Dziecięcego na ul. Niekłańskiej w Warszawie.

Dolcan wspiera także Fundację „Dzieci Ulicy” oraz przeprowadził specjalny mecz charytatywny ze zbiórką funduszy na operacje chorego nastolatka z Ząbek.
Wykwalifikowana załoga nieustannie czuwa nad każdym z etapów procesu deweloperskiego. Dzięki temu firma jest niezależna i samodzielna.