(22) 300 28 12 Zadzwoń do Nas!    |    Facebook    |     Google+
MieszkajNajtaniej.pl – kredyt hipoteczny, gotówkowy, firmowy oraz inwestycje – Znajdziemy mieszkanie i nie zapłacisz prowizji

Ul. Alzacji, Józefosław

Inwestycja „Le Village” – osiedle domów szeregowych

     

Szczegóły inwestycji

zakres cen 670250 zł – 677250 zł
cena za m² 4254 zł – 4874 zł
powierzchnia mieszkań od 137 m² do 159 m²
liczba pokoi Do ustalenia przez klienta
liczba kondygnacji 2
rozpoczęcie budowy 2009
zakończenie budowy 12/2014
miejsca postojowe podziemne nie
miejsca postojowe naziemne tak (+garaż)
komórki lokatorskie nie
wykończenie mieszkania tak
rodzaj własności akt notarialny

Opis Inwestycji:

Le Village to unikalne osiedle 233 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej zajmujących ponad 10-hektarową działkę. Projekt zakłada przeniesienie atmosfery francuskiego miasteczka w okolice Warszawy. Osiedle wyróżnia się czterema różnymi typami elewacji, które nawiązują do stylów czterech regionów Francji: Alzacji, Prowansji, Bretanii i Normandii. Trzy etapy osiedla, w tym w stylach Bretania i Normandia, zostały już sprzedane oraz oddane do użytku (ponad 170 domów).

Le Village to osiedle położone blisko centrum miasta i jednocześnie dalekie od jego zgiełku i pośpiechu. To miejsce absolutnego odpoczynku i wytchnienia w zgodzie z naturą. Tu każdą chwilę dnia smakuje się intensywniej, barwniej. Zabiegani i zestresowani tempem życia naszych czasów, coraz częściej staramy się uciec z hałaśliwego centrum miasta, w poszukiwaniu naszego małego, własnego azylu.

Villa Provence
To oferta domów w stylu Prowansja w czwartym już etapie osiedla Le Village o metrażach 137m2 oraz 159m2. Zapraszamy do domu pokazowego na osiedlu Le Village.

Prowansja
Prowansja od lat inspiruje projektantów letnich domów i podmiejskich posiadłości. Ten francuski region zapoczątkował architektoniczny styl, który znany i poważany jest na całym świecie. Pastelowe kolory, ramy okien w białym kolorze, charakterystyczne pilastry i kolumny.
Ten styl jest w ofercie Villa Provence.

Alzacja
To najbardziej niemiecki region we Francji, choć bywał też najbardziej francuskim w Niemczech. Słynny z przedniej jakości białych, intensywnych i orzeźwiających win oraz zabudowań w znanym także w Polsce systemie muru pruskiego. Alzacja to również część Le Village, odwołująca się swoim charakterem i architekturą do tego regionu.
Kilka domów w tym stylu jest planowanych w ostatnim etapie osiedla Le Village.

Bretania
Bretania to najbardziej wysunięty na zachód region Francji, ojczyzna celtyckich legend. Jego architektura cechuje się prostotą i solidnością, niepozbawioną odrobiny francuskiej fantazji. Bretońskie domy są jasno otynkowane i mają spadziste dachy z ciemnej dachówki, ozdobione dwoma kominami. Narożniki wykładane są kamieniami, do których nawiązuje odcień obramowań okiennych.

Wszystkie domy w tym stylu zostały już sprzedane.

Normandia
Wśród ciągnących się kilometrami „Bocage”, niezwykle wysokich żywopłotów, łąk i pastwisk wyrastają samotne domostwa w charakterystycznej architekturze szachulcowej. Ten rodzaj budownictwa – „Colombages” – cechujący się zastosowaniem długich belek i delikatnego wzoru rybiej ości, został odwzorowany w naszym osiedlu.

Wszystkie domy w tym stylu zostały już sprzedane.

Józefosław to niewielka miejscowość (ok. 5600 mieszkańców), położona w województwie mazowieckim, w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy – w gminie Piaseczno, przy południowej granicy Lasu Kabackiego. Naturalne atuty tego miejsca stanowią ogromny potencjał, który dostrzega coraz więcej deweloperów, realizując tam swoje nowe inwestycje. Mieszkańcy Le Village, oprócz doskonałego położenia, zyskają dostęp do rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej. W okolicy osiedla znajdują się centra handlowe, szkoły, przedszkola oraz placówki medyczne. Dobrą komunikację z Warszawą zapewnia linia autobusowa, łącząca Józefosław ze stacją „Metro Wilanowska”.

Obiekty sportowe w sąsiedztwie osiedla gwarantują szeroki wachlarz atrakcji przez cały rok. W zimie świetnie sprawdzi się pobliski klub fitness oraz basen. Lato to czas aktywności na świeżym powietrzu. Mieszkańcy Le Village mogą spędzić czas na relaksujących spacerach w lesie oraz konnych przejażdżkach.

Kontakt z Agentem