(22) 300 28 12 Zadzwoń do Nas!    |    Facebook    |     Google+
MieszkajNajtaniej.pl – kredyt hipoteczny, gotówkowy, firmowy oraz inwestycje – Znajdziemy mieszkanie i nie zapłacisz prowizji

ul. Kadrowa / ul. Władysława Szeflera-Włada, Warszawa

Inwestycja „Os. Rudy Rydz”

     

Szczegóły inwestycji: Rudy Rydz I,II

zakres cen Zapytaj doradcę
cena za m² od  5560 zł/m²
powierzchnia mieszkań od 57 m² do 67 m²
liczba pokoi 3
liczba kondygnacji 2
rozpoczęcie budowy n/d
zakończenie budowy n/d
miejsca postojowe podziemne nie
miejsca postojowe naziemne tak
komórki lokatorskie nie
wykończenie mieszkania tak
rodzaj własności akt notarialny

Szczegóły inwestycji: Rudy Rydz III

zakres cen Zapytaj doradcę
cena za m² od  5560 zł/m²
powierzchnia mieszkań od 61 m² do 90 m²
liczba pokoi 3
liczba kondygnacji 2
rozpoczęcie budowy b/d
zakończenie budowy II kwartał 2014
miejsca postojowe podziemne nie
miejsca postojowe naziemne tak
komórki lokatorskie nie
wykończenie mieszkania tak
rodzaj własności akt notarialny

Szczegóły inwestycji: Rudy Rydz Las

zakres cen Zapytaj doradcę
cena za m² od  5560 zł/m²
powierzchnia mieszkań od 59 m² do 85 m²
liczba pokoi 3
liczba kondygnacji 2
rozpoczęcie budowy b/d
zakończenie budowy II kwartał 2014
miejsca postojowe podziemne nie
miejsca postojowe naziemne tak
komórki lokatorskie nie
wykończenie mieszkania tak
rodzaj własności akt notarialny

Opis Inwestycji: Rudy Rydz I, II

MIESZKANIE BEZ CZYNSZU

Osiedle Rudy Rydz to wyjątkowe osiedle mieszkań bezczynszowych, w których to właściciel mieszkania kontroluje wydatki i decyduje o kosztach eksploatacyjnych. Na osiedlu nie ma części wspólnych, dzięki czemu nie ma tutaj żadnych dodatkowych opłat czynszowych, składki remontowej, czy też opłaty administracyjnej. Osiedle Rudy Rydz w Rembertowie to absolutna nowość na polskim rynku mieszkaniowym – mieszkania z kominkiem, własnym ogrodem lub poddaszem, w otoczeniu bujnej zieleni, dodatkowo umożliwiające miesięczne oszczędności w wysokości nawet 500 zł, ze względu na brak czynszu. Mieszkania położone w dogodnym punkcie stolicy, spełniają marzenia o własnym domu z ogródkiem bez konieczności wyprowadzki z miasta, czy płacenia bardzo wysokiej ceny. Niewielkie metraże mieszkań oraz ich niskie koszty utrzymania są idealnym rozwiązaniem dla osób, które planują zakup mieszkania, a marzą o komforcie i wygodzie życia jak w domku jednorodzinnym.

KOMFORT I WYGODA W CENIE

Położone w zielonej części Rembertowa, Osiedle Rudy Rydz to 4 typy budynków w niskiej, kameralnej zabudowie, z mieszkaniami o zróżnicowanym układzie i powierzchni – od 57 do 67 m2. Każde mieszkanie posiada własną działkę lub obszerny taras i poddasze, a także przynależne miejsce parkingowe na terenie posesji. W każdym lokalu można zaaranżować kominek, a indywidualne piece grzewcze dają dodatkowe możliwości oszczędności – właściciele sami mogą regulować temperaturę w lokalu. Osiedle Rudy Rydz to metraż i cena jak za mieszkanie i komfort życia jak w domku jednorodzinnym.

INFRASTRUKTURA W ZGODZIE Z PRZYRODĄ

Rembertów to idealna do zamieszkania dzielnica, spokojna i przyjazna, położona wśród lasów, bez dużego przemysłu, zapewniająca ciszę i spokój. Dominuje tu niska, jednorodzinna zabudowa. Osiedle Rudy Rydz położone jest w sąsiedztwie pięknie zagospodarowanego parku na terenie Akademii Obrony Narodowej a także naturalnych terenów zielonych sprzyjających zarówno aktywnemu wypoczynkowi, jak i spokojnemu relaksowi na  łonie natury. Rembertów to jednak także doskonała infrastruktura, dzięki której mieszkańcy nie muszą daleko dojeżdżać aby zaspokoić swoje podstawowe potrzeby. W centrum dzielnicy są przedszkola, szkoły, sklepy, banki, ratusz oraz punkty usługowe. Przy samym osiedlu Rudy Rydz, na terenie Akademii Obrony Narodowej znajdują się również basen, strzelnica, hala sportowa, restauracja, a także przychodnia zdrowia. 


SPRAWNA I SZYBKA KOMUNIKACJA

Dzięki dobrze rozwiniętej i sprawnej sieci komunikacyjnej z Rembertowa w szybki i wygodny sposób możemy dojechać do każdej wybranej dzielnicy Warszawy. W pobliżu osiedla Rudy Rydz znajduje się stacja SKM, z której do centrum stolicy można dojechać już w 18 minut. Liczne linie autobusowe – m.in. 515, 153, 199, 168 – dodatkowo usprawniają komunikację z dzielnicą.

Opis Inwestycji: Rudy Rydz III

ZAMIESZKAJ BEZ CZYNSZU

Osiedle Rudy Rydz III  to nowa inwestycja kameralnych mieszkań bezczynszowych w zielonej części Rembertowa. Ich ogromną zaletą jest brak części wspólnych, jak klatka schodowa, windy, korytarze, a zatem obowiązku płacenia czynszu, składki remontowej, czy też opłat administracyjnych. Każdy lokator ma oddzielne wejście i klatkę schodową. Nie ma również spółdzielni czy wspólnoty mieszkaniowej, więc właściciele sami decydują o wydatkach związanych z utrzymaniem nieruchomości. Takie rozwiązanie w perspektywie długoterminowej przynosi znaczące oszczędności właścicielowi nieruchomości – w ciągu miesiąca jest to nawet 500 zł oszczędności.

WYGODA JAK W DOMU W CENIE MIESZKANIA

Rudy Rydz III to budynki o niskiej zabudowie i nowoczesnej architekturze, wkomponowane w leśny krajobraz Rembertowa. Na kameralnym osiedlu można znaleźć 18 funkcjonalnych mieszkań o pow. od 61 do 90 m2, z których każde posiada osobne wejście i własną klatkę schodową. Mieszkania położone na parterze posiadają duże ogródki w cenie, natomiast te na piętrze wysokie poddasza do zaaranżowania i balkon. Do każdego mieszkania przypisane jest także miejsce parkingowe i istnieje możliwość aranżacji kominka. Każdy z lokali wyposażony jest w samodzielny piec grzewczy, dzięki czemu mieszkańcy mogą samodzielnie dostosowywać temperaturę w pomieszczeniach do swoich potrzeb, i w wygodniejszy sposób kontrolować wydatki na ogrzewanie.  Rudy Rydz III to idealne miejsce dla ludzi poszukujących równowagi pomiędzy zgiełkiem panującym w centrum stolicy, a podmiejskim klimatem dzielnicy.

DOBRA SIEĆ KOMUNIKACYJNA I INFRASTUKTURA

Osiedle Rudy Rydz III położone jest w Rembertowie, przy ul. Władysława Szeflera „Włada”, tuż obok ul. Pilarzy. Rembertów to jedna z najbardziej zielonych i kameralnych części Warszawy. Dzielnicę otaczają naturalne tereny zielone, w tym malowniczy rezerwat przyrody znajdujący się na terenie Kawęczyna. Rembertów to jednak także wciąż dynamicznie rozwijająca się dzielnica, ulegająca ciągłej modernizacji. W centrum dzielnicy znajduje się ratusz, szkoły, lokalne sklepy oraz banki. Odpoczynkowi i rekreacji sprzyjają: park, basen hala sportowa i restauracja, znajdujące się na terenie Akademii Obrony Narodowej. Rembertów jest doskonale skomunikowany z centrum stolicy. Podmiejską kolejką dojedziemy do centrum Warszawy już w 18 minut. Dodatkowo popularne linie autobusowe 515, 153, 199, 168 usprawniają komunikację dzielnicy z centralną częścią miasta.

Opis Inwestycji: Rudy Rydz Las

0 ZŁ CZYNSZU I WŁASNY OGRÓDEK

Rudy Rydz Las – to nowoczesne osiedle mieszkań bezczynszowych położone w cichej i zalesionej części dzielnicy u zbiegu ulic Kadrowej i Paderewskiego. Osiedle będzie charakteryzować kameralna, niska zabudowa i nowoczesna architektura oraz duże ogródki przynależne do mieszkań. Decydując się na mieszkanie na osiedlu Rudy Rydz Las właściciel otrzyma mieszkanie, za które nie będzie musiał płacić czynszu oraz komfort życia jak w domku jednorodzinnym, bez konieczności zakupu dużego metrażu. Brak opłat czynszowych gwarantuje niskie koszty utrzymania mieszkania i miesięczne oszczędności w granicach nawet 500 zł. Dzięki samodzielnym piecom grzewczym, w każdym z mieszkań, właściciele będą mogli kontrolować temperaturę w lokalu, a dzięki temu także wydatki na ogrzewanie.

CENA MIESZKANIA, KOMFORT DOMU

Osiedle Rudy Rydz Las to 32 budynki w niskiej zabudowie, wyróżniające się prostą i spójną, a jednocześnie nowoczesną architekturą. W każdym z budynków znajdują się 2 oddzielne mieszkania o różnorodnym rozkładzie i metrażu – od 59 do 85 m2. Wszystkie mieszkania posiadają duże działki, natomiast te na piętrze dodatkowo wysokie poddasza i balkony. W każdym lokalu istnieje możliwość aranżacji kominka, a na terenie posesji znajduje się przynależne miejsce parkingowe przypisane do mieszkania. Osiedle mieszkań bezczynszowych Rudy Rydz Las to idealne rozwiązanie dla osób ceniących ciszę i spokój, jakie zapewnia mieszkanie w domku jednorodzinnym, a szukają jednocześnie przystępnej ceny i niewielkich metraży. Mieszkania bezczynszowe to wygoda życia w domu, w cenie mieszkania.

RELAKS WŚRÓD ZIELENI

Rembertów to jedna z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy. Panuje tutaj cicha i spokojna atmosfera i dominuje niska zabudowa jednorodzinna. Wokół inwestycji Rudy Rydz Las na mieszkańców czekają zarówno naturalne leśne ścieżki, jak i zadbane parkowe alejki, w znajdującym się na terenie Akademii Obrony Narodowej malowniczym parku. Otoczenie sprzyja odpoczynkowi, także temu aktywnemu, podczas spacerów z dziećmi lub czworonożnymi pupilami, czy też rowerowych przejażdżek.

BOGATA INFRASTRUKTURA I SZYBKA KOMUNIKACJA

Osiedle Rudy Rydz Las położone jest w zielonej części Rembertowa, pomiędzy ulicą Kadrową, a Paderewskiego. W dzielnicy funkcjonuje bardzo dobrze rozwinięta komunikacja ze wszystkimi dzielnicami Warszawy. Ze znajdującej się w pobliżu osiedla stacji SKM można już w ciągu 18 minut dojechać do centrum Warszawy. Dodatkowo liczne linie autobusowe, m.in. 515, 13, 199, 168, usprawniają komunikację w dzielnicy.  Pobliską SKM-ką można w ciągu 18 minut dojechać do Centrum. Linie autobusowe 515, 153, 199, 168 dodatkowo usprawniają komunikację.

Lista mieszkań:

Nr Powierzchnia w m² Cena za m² Cena całkowita Piętro
I I 1b/2 69,46 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
I I 2b/2 69,62 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
I II 5b/2 68,61 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
I IV 11b/2 69,35 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
I V 13b/2 69,14 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
I V 14b/2 69,37 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
I VI 17b/2 67,3 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
I VI 18b/2 67,32 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
I VII 19b/2 67,31 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
I VII 20b/2 67,24 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
II X 27b/2 67,1 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
II X 28b/2 67,01 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
II XI 30b/2 67 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
II XII 33b/2 67,28 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
II XIII 36b/2 67,52 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
II XIII 37a/1 58,46 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
III 1 1b/2 90,43 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
III 1 2a/1 61,41 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
III 1 2b/2 79,02 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
III 1 3a/1 76,02 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
III 1 3b/2 90,44 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
III 2 4a/1 76,02 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
III 2 4b/2 90,43 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
III 2 5b/2 79,02 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
III 2 6a/1 76,02 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
III 2 6b/2 90,44 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
III 3 7a/1 76,02 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
III 3 7b/2 90,43 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
III 3 8b/2 79,02 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
III 3 9a/1 76,02 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
III 3 9b/2 90,44 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 1 1a/1 59,17 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 1 1b/2 73,25 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 1 2a/1 59,17 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 1 2b/2 73,25 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 10 19a/1 70,1 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 10 19b/2 84,87 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 10 20a/1 70,1 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 10 20b/2 84,87 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 11 21b/2 84,87 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 11 22a/1 70,1 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 11 22b/2 84,87 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 12 23b/2 84,87 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 12 24a/1 70,1 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 12 24b/2 84,87 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 13 25a/1 70,1 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 13 25b/2 84,87 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 13 26a/1 70,1 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 13 26b/2 84,87 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 14 27a/1 59,17 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 14 27b/2 73,25 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 14 28a/1 59,17 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 14 28b/2 73,25 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 15 29a/1 59,17 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 15 29b/2 73,25 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 15 30a/1 59,17 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 15 30b/2 73,25 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 2 3a/1 59,17 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 2 3b/2 73,25 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 2 4a/1 59,17 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 2 4b/2 73,25 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 3 5a/1 59,17 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 3 5b/2 73,25 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 3 6a/1 59,17 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 3 6b/2 73,25 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 4 7a/1 70,1 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 4 7b/2 84,87 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 4 8a/1 70,1 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 4 8b/2 84,87 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 5 10a/1 70,1 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 5 10b/2 84,87 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 5 9a/1 70,1 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 5 9b/2 84,87 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 6 11a/1 70,1 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 6 11b/2 84,87 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 6 12a/1 70,1 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 6 12b/2 84,87 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 7 13a/1 70,1 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 7 13b/2 84,87 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 7 14a/1 70,1 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 7 14b/2 84,87 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 8 15a/1 70,1 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 8 15b/2 84,87 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 8 16a/1 70,1 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 8 16b/2 84,87 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 9 17a/1 70,1 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 9 17b/2 84,87 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 9 18a/1 70,1 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę
LAS 9 18b/2 84,87 Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę Zapytaj doradcę

Kontakt z Agentem