(22) 300 28 12 Zadzwoń do Nas!    |    Facebook    |     Google+
MieszkajNajtaniej.pl – kredyt hipoteczny, gotówkowy, firmowy oraz inwestycje – Znajdziemy mieszkanie i nie zapłacisz prowizji

Osiedle mieszkaniowe Akacjowa Aleja w Radzyminie

     

Opis Inwestycji:

Osiedle mieszkaniowe Akacjowa Aleja to doskonale zlokalizowane w centrum Radzymina kameralne budynki wielorodzinne, charakteryzujące się zarówno ciekawą architekturą, jak i wysokim standardem wykończenia. IV etap inwestycji, aktualnie w sprzedaży, stanowi kontynuację budowy III etapu również pod względem architektonicznym – obiektem IV etapu nawiązaliśmy do budynku III etapu, dalej tworząc literę „L” i skręcając w ulicę „projektowaną”. Budynek jest zatem budynkiem narożnym o nowoczesnej, prostej architekturze. Na parterze znajdują się lokale usługowe, a w tylnej części parteru stanowiska garażowe. Na trzech piętrach budynku nasi architekci rozmieścili 31 mieszkań dwu i trzypokojowych.

Radzymin jest miastem z tradycjami sięgającymi XV wieku. Położenie naszej inwestycji w centrum miasta zapewnia szereg udogodnień dla przyszłych mieszkańców i sprawia, że nie rezygnując z zalet wielkomiejskiego życia mogą Państwo pozostać w bliskości z naturą i urokami tego historycznego miasta. Sam Radzymin posiada rozbudowane zaplecze infrastrukturalne – znajdą tu Państwo przedszkola, szkoły, szpital, przychodnie, obiekty sportowe, banki, sklepy, itp. – wszystko, co potrzebne jest rodzinie do harmonijnego, wygodnego życia i prawidłowego rozwoju. Bliskość przepięknych lasów i Zalewu Zegrzyńskiego zachęca do spacerów oraz aktywnego wypoczynku w czasie wolnym.

Nazwa osiedla „Akacjowa Aleja” nie jest przypadkowa – jak podkreśla budujący osiedle deweloper, osiedle charakteryzować będzie się tym, że w otoczeniu budowanych budynków wielorodzinnych zostanie wkomponowana zieleń, która ma sprawić że wszystkim mieszkać się będzie miło i przyjemnie. W tym celu, wzdłuż ulicy Falandysza, odchodzącej do Al. Jana Pawła II wgłąb osiedla, inwestor zamierza posadzić drzewa akacji, które w przyszłości stworzą tzw. Akacjową Aleję.  Mamy wielką nadzieję, że nasze akacje spodobają się zarówno przyszłym mieszkańcom osiedla jak i wszystkim mieszkańcom Radzymina korzystającym w przyszłości z wybudowanej przez nas infrastruktury. 

 

Lokalizacja:

Kolejny, czwarty etap Osiedla mieszkaniowego Akacjowa Aleja w Radzyminie budujemy na ul. Falandysza, jadąc od ulicy Al. Jana Pawła II w kierunku ulicy Reymonta, ok. 100 metrów od marketu Tesco. Budynek jest budynkiem narożnym i zostanie wybudowany w kształcie litery „L”, zakręcając w kierunku nowej ulicy odchodzącej od ul. Falandysza, którą to ulicę roboczo nazwaliśmy „ul. Projektowaną”. 

Kontakt z Agentem