(22) 300 28 12 Zadzwoń do Nas!    |    Facebook    |     Google+
MieszkajNajtaniej.pl – kredyt hipoteczny, gotówkowy, firmowy oraz inwestycje – Znajdziemy mieszkanie i nie zapłacisz prowizji

Ruś

Osiedle Ruś – Typ 02

     

Powierzchnia użytkowa z garażem ok. 180 m2 .
Dla budynku Typ 2 wybrano działki o najmniejszym nachyleniu terenu i założono,  budynek będzie niepodpiwniczony. W projekcie zastosowano naturalne materiały jak cegła elewacyjna, dachówka ceramiczna, kamień naturalny oraz drewno.
Budynek na wejście główne w wykuszu wykończonym cegłą elewacyjną.
Dachy strome o spadku 45 stopni, pokryte dachówką.

Pomieszczenia parteru stanowią dzienną strefę budynku. Pomieszczenia reprezentacyjne tj. pokój dzienny, aneks jadalny i kuchnia oraz hol to jedna otwarta przestrzeń umożliwiająca ewentualnie dzięki lekkim przegrodom dowolną aranżację. Na parterze znajduje się również gabinet (pokój ) do pracy. Zaprojektowano również małą toaletę i pomieszczenie gospodarcze, ewentualnie zamiast niego łazienka. Pod schodami zaprojektowano dodatkowe małe pomieszczenie, które można wykorzystać np.. na małą winiarnię. Do tego pomieszczenia prowadzą 4- y schodki w dół. Na parterze zaprojektowano jedno stanowiskowy garaż. Nad garażem duży taras z możliwością wykonania drewnianej pergoli.

Na poddasze w części mieszkalnej prowadzą schody. Na poddaszu zaprojektowano 3 duże pokoje oraz łazienkę. Główna sypialnia (pokój rodziców) posiada własną łazienkę i garderobę.

 

Opis Inwestycji:

Jeśli marzysz o całorocznym domu w przepięknej okolicy to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Jeśli chciałby się przenieść na stałe z miejskiego zgiełku w przecudną zieloną okolicę to ta oferta jest również dla Ciebie. Jeśli w końcu chciałbyś zainwestować w dom pod wynajem dla turystów to przyjrzyj się temu co proponujemy.

Przedstawiamy Państwu nowe osiedle domów jednorodzinnych w miejscowości Ruś 7 km na południe od Olsztyna. Osiedle Ruś położone jest we wsi Ruś, gmina Stawiguda, powiat olsztyński, woj. warmińsko-mazurskie. Ruś położona jest nad rzeką Łyną, na skraju Lasów Ramuckich w sąsiedztwie rezerwatu leśnego „Las Warmiński”. Okolica przypomina krajobraz podgórski, dlatego czasami zwana jest „Szwajcarią Północy”. Przyszli mieszkańcy Osiedla będą mogli korzystać z uroków i swobody życia w otoczeniu przyrody; rezerwatu leśnego „Las Warmiński”, rzeki Łyny, jeziora Kilarskiego oraz łatwego dostępu do wszelkich udogodnień oferowanych przez odległe o jedynie 7 km miasto Olsztyn. Zwolennicy nart, będą mogli sprawnie dojechać do położonego ok. 600 m wyciągu narciarskiego w Rusi, a miłośnicy „wycieczek rowerowych” mogą do woli korzystać ze szlaku rowerowego wokół jeziora Kilarskiego, który rozpoczyna i kończy się przy szkole, oddalonej o ok. 100, również pasjonaci sportów wodnych znajdą tu coś dla siebie, rzeka Łyna znana jest w środowisku kajakarzy, a jezioro Kilarskie- wędkarzom.

Osiedle będzie się składało 28 domów czterech typów o powierzchniach 143, 164, 180, 249 m. Budynki posadowione są na działkach od 900 do 3000 m. Wszelkie szczegóły dotyczące konkretnych domów oraz działek można poznać poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy. * podana cena jest orientacyjna ostateczna oferta uzależniona jest od wielkości domu oraz działki.

Kontakt z Agentem