(22) 300 28 12 Zadzwoń do Nas!    |    Facebook    |     Google+
MieszkajNajtaniej.pl – kredyt hipoteczny, gotówkowy, firmowy oraz inwestycje – Znajdziemy mieszkanie i nie zapłacisz prowizji

Ruś

Osiedle Ruś – Typ 04

     

Powierzchnia użytkowa z garażem ok.249m2 .
Jest to typ budynku o największej powierzchni i o najlepszym położeniu ze względu na wysokie  walory widokowe. Budynek będzie stanowił połączenie tradycji z nowocześniejszymi formami architektonicznymi. Zastosowano tutaj duże witryny doświetlające pomieszczenia dzienne. Zaprojektowano również duże tarasy. Będzie to dom dla dużej rodzinny lub osób ceniących przestrzeń.  Budynek  ze względu na ukształtowanie terenu będzie podpiwniczony, można również zrezygnować z podpiwniczenia.

W projekcie zastosowano naturalne materiały jak cegła elewacyjna, dachówka ceramiczna, kamień naturalny oraz drewno. Dla zróżnicowania architektury obiektu proponuje się wprowadzenie na  niektóre ściany tynki mineralne. Wejście do budynku znajduje się w wykuszu wykończonym cegłą ceramiczną. Zaprojektowano dach strome o spadku 45 stopni, pokryte dachówką.

Parter stanowi dzienną strefę budynku. Pomieszczenia reprezentacyjne tj. pokój dzienny, aneks jadalny i kuchnia oraz holl połączone są poprzez szerokie przejścia odgrodzone ewentualnie drzwiami przesuwnymi, stanowiącymi w połączeniu z dużymi witrynami okiennymi otwarta przestrzeń ze wspaniałymi widokami za oknem. Na parterze  zaprojektowano  jednostanowiskowy garaż.

Na poddasze w części mieszkalnej prowadzą schody. Na poddaszu zaprojektowano 3 duże pokoje  w tym jeden z oddzielna garderobą i łazienką.

 

Opis Inwestycji:

Jeśli marzysz o całorocznym domu w przepięknej okolicy to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Jeśli chciałby się przenieść na stałe z miejskiego zgiełku w przecudną zieloną okolicę to ta oferta jest również dla Ciebie. Jeśli w końcu chciałbyś zainwestować w dom pod wynajem dla turystów to przyjrzyj się temu co proponujemy.

Przedstawiamy Państwu nowe osiedle domów jednorodzinnych w miejscowości Ruś 7 km na południe od Olsztyna. Osiedle Ruś położone jest we wsi Ruś, gmina Stawiguda, powiat olsztyński, woj. warmińsko-mazurskie. Ruś położona jest nad rzeką Łyną, na skraju Lasów Ramuckich w sąsiedztwie rezerwatu leśnego „Las Warmiński”. Okolica przypomina krajobraz podgórski, dlatego czasami zwana jest „Szwajcarią Północy”. Przyszli mieszkańcy Osiedla będą mogli korzystać z uroków i swobody życia w otoczeniu przyrody; rezerwatu leśnego „Las Warmiński”, rzeki Łyny, jeziora Kilarskiego oraz łatwego dostępu do wszelkich udogodnień oferowanych przez odległe o jedynie 7 km miasto Olsztyn. Zwolennicy nart, będą mogli sprawnie dojechać do położonego ok. 600 m wyciągu narciarskiego w Rusi, a miłośnicy „wycieczek rowerowych” mogą do woli korzystać ze szlaku rowerowego wokół jeziora Kilarskiego, który rozpoczyna i kończy się przy szkole, oddalonej o ok. 100, również pasjonaci sportów wodnych znajdą tu coś dla siebie, rzeka Łyna znana jest w środowisku kajakarzy, a jezioro Kilarskie- wędkarzom.

Osiedle będzie się składało 28 domów czterech typów o powierzchniach 143, 164, 180, 249 m. Budynki posadowione są na działkach od 900 do 3000 m. Wszelkie szczegóły dotyczące konkretnych domów oraz działek można poznać poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy. * podana cena jest orientacyjna ostateczna oferta uzależniona jest od wielkości domu oraz działki.

Kontakt z Agentem